slayt

HAKKIMIZDA

Firmamız 1996 yılında Samur Grup olarak, ofis mobilyaları üretim amacıyla kurulmuştur. Kaliteden ödün vermeden müşterilerine en iyiyi sunmaya çalışan firmamız, Ofis Plus markasını kurarak, VIP ofis mobilyalar üreterek sektöründe kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile kendine zirvede bir yer edinmiş, gerek yurt içinde, gerek yurt dışında büyük projelere imzasını atmıştır.

Kurulduğumuz günden bu yana değişimi, gelişim ve yeniliği hedefleyerek çağdaş ve özgün tasarımları günümüz teknolojisi ile üretmeyi hedefliyoruz. Firmamız, kilite, konfor, ergonomik unsurlarını ön planda tutarak, ofis makam takımları, ofis oturma grupları, çalışma masaları, toplantı masaları, bankolar, aksesuarlar, sehpalar ve kuruma özel projeler ile bir çok alanda üretimi sürdürmektedir.

Ofis Plus Büro Mobilyaları; her türlü özel ihtiyaca çözüm üretmek amacıyla kişiye ve alana özel değişik renk ve modelde mobilyalar geliştirmektedir. Sunduğumuz ürün ve hizmetleri uzman kadromuzla montajını yapıyor ve satış sonrası verdiğimiz teknşk destek ile de müşteri memnuniyetini daima zirvede tutmayı hedefliyoruz.

Türkiye ofis mobilyaları pazaronda göstermiş olduğumuz başarıyı, yurt içinde de sürdürürken Avrupa, Ordadoğu ve Kuzay Afrika ülkeleri başta olmak üzere bir çok ülkeye ürünlerimizi ihraç ediyoruz.